וירטואליזציה

בעולם העסקים המודרני עולות יותר ויותר הדרישות והציפיות ממערכות המחשוב הארגוניות. דרישות אלה מולידות, מטבע הדברים, השקעות לא מבוטלות במערכות ה- IT. בארגונים רבים, ה- IT הפך לאחד הסעיפים הכבדים ביותר בתקציב ההוצאות בארגון. בנוסף, ככל שגדל הארגון, כך גדלה תשתית המחשוב שלו. גידול זה בא לידי ביטוי בהיקף ההוצאות הנדרשות לצורך רכש שרתים חדשים וציוד תקשורת אחר. סביבות מחשוב מרובות שרתים מתפרסות על-גבי שטח רצפה הולך וגדל; הוצאות האנרגיה עבור חדרי השרתים ומערכות הקירור שלהם מרקיעים שחקים.
 
טכנולוגיות הוירטואליזציה נותנות פתרון לבעיות אלה וכן מספקות מספר יתרונות בולטים נוספים לארגון:
ניצול מיטבי של חומרת שרתי הארגון בכל הקשור בכוח עיבוד, נפחי אחסון וצריכת זיכרון; שרתים וירטואליים החולקים ביניהם חומרה פיזית מביאים לניצול מלוא הפוטנציאל של החומרה תוך צמצום הדרישה בחומרה נפרדת עבור כל שרת ושרת.
חיסכון בשטחי רצפה בחדרי השרתים, חיסכון באנרגיה עבור השרתים עצמם ומערכות הקירור שלהם, מה שתורם, לא רק לחיסכון בהוצאות החשמל, אלא גם מסייע בשמירה על איכות הסביבה.


שרידות, יציבות וצמצום זמני השבתה. מעצם טבעם – קל יותר לגבות שרתים וירטואליים ולשכפלם בין שרתי חומרה פיזיים. במקרה של נפילת שרת, ניתן להעביר בתוך דקות את השרתים הוירטואליים לחומרה פיזית אחרת ולצמצם את זמן השבתת המערכת.


החזר השקעה מרבי (ROI). צמצום כמות החומרה הפיזית הנדרשת להרצת מערכות הארגון בצורה הוירטואלית מצמצמת בצורה דרסטית את הוצאות הארגון על רכש חומרה ושדרוגה, מה שמביא לצמצום ניכר בעלויות ה- IT.

חברת UpgradeTech מתמחה בהטמעת פתרונות וירטואליזציה של שתי השחקניות המובילות בעולם בתחום זה: מיקרוסופט ו-VMWare.

Thank You!

The form has been successfully sent.

This field is required.

This field is required.

This field is required.

This field is required.

label1

This field is required.

label1

This field is required.