מערכות אבטחת מידע

תשתית ה- IT – ליבו של הארגון – היא מערכת קריטית העלולה להיות חשופה למגוון כמעט אינסופי של פגיעות מכוונות או מקריות ע"י גורמים זדוניים מחוץ לארגון ולעיתים נדירות אף מתוכו. פגיעה במערכות המחשוב יכולה לבוא מבחוץ כאקט של ריגול תעשייתי ע"י גורמים מתחרים או אף לעיתים נדירות כמעשה של עובד ממורמר... אך אלה הם מקרים קיצוניים ונדירים. התסריטים הנפוצים יותר הם של פגיעות מקריות ע"י גורמים מסחריים בארץ אך בעיקר בחו"ל המנסים לשעבד את התשתית לצורך הפצת דואר זבל ותוכנות ריגול, פגיעה של גורמים עוינים התרים אחר כל מערכת מחשוב ישראלית אליה הם מצליחים לחדור כחלק ממלחמת הסייבר הכוללת המתנהלת בימים אלה כנגד מדינת ישראל וחברות ישראליות בארץ ובחו"ל או פגיעה בתשתית הארגונים ע"י האקרים חובבים המבצעים פריצות אלה לצורך הוכחת יכולתם - לעיתים תוך כדי גרימת נזק בלתי הפיך למערכת.


גורם סיכון נוסף לארגון מגיע בדמות עובדי הארגון עצמו הנושאים מחשבים ניידים, טאבלטים, טלפונים חכמים והתקנים אחרים המתחברים לרשת מבחוץ או נושאים עליהם מידע ארגוני רגיש. גם לבעיה זו נותנות מענה מערכות אבטחת המידע.


עולם אבטחת המידע הוא עולם נרחב המשתנה בהתמדה – מלחמה בלתי פוסקת בין אנשי ה- IT לגורמים העוינים. לצורך הצלחה בקרב זה, יש צורך במערכות חומת אש (Firewall) מתקדמות, מערכות ניטור ובקרה המתריעות ומגנות בזמן אמת על התשתית הארגונית.


מתן המענה לסכנות רבות אלה מוטל על מערכות אבטחת המידע ונהלי אבטחת המידע המוטמעים בארגון. לחברת UpgradeTechניסיון עשיר ורב שנים בהטמעת פתרונות אבטחה בארגונים ונהלי אבטחה בקרב העובדים.

Thank You!

The form has been successfully sent.

This field is required.

This field is required.

This field is required.

This field is required.

label1

This field is required.

label1

This field is required.