• יצירת קשר
  • פתח קריאת שירות
לפרטים נוספים הזינו את פרטיכם:
לפתיחת קריאה הזינו את פרטיכם:
שירותי מחשוב לעסקים
  • יצירת קשר
  • פתח קריאת שירות
לפרטים נוספים הזינו את פרטיכם:
לפתיחת קריאה הזינו את פרטיכם:
לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 053-9349527
שירותי ענן

שירותי ענן

שירותי ענן באים לקראת לטובת העסק כולו, לטובת שמירת נתונים, אחסון ואבטחה.

גם חברות שאינן מתבססות על חוד החנית הטכנולוגי כבר מתחילות להבין זאת, וגם הן כבר זזות לעבר הענן. כלומר, שירותי ענן מעניקים הגנה לעסק מפני תרחישים לא נעימים שרבים כבר חוו.

כיצד פועלים שירותי ענן?

טכנולוגיית שירותי ענן: הנתונים שאנו שומרים בענן נמצאים בשרת מרוחק מהחברה עצמה, אשר בו נמצאים משאבי הזיכרון, האחסון והמעבדים. הענן מסתמך על חיבור לרשת באמצעותה הוא מקשר בינינו לבין הנתונים ומאפשר לנו להציג ולערוך אותם בקלות ובמהירות. במילים פשוטות: הנתונים נמצאים סביבנו בכל זמן נתון, באופן שאינו מוחשי. ובזכות שירותי הענן נוכל להשתמש בהם בכל מקום שנרצה.

 

שמירת נתונים בענן – אבטחה מקסימלית
שירותי ענן כבר מוטמעים לחלוטין בחברות טכנולוגיה גדולות ורבות. יתרונותיהם ברורים וההתקדמות אליהם היא טבעית. אמנם, עסקים שאינם טכנולוגים במהותם, פעמים רבות נרתעים מהשינוי ומתעקשים להישאר במקום הישן והמוכר.

אבל – והאבל כאן הוא גדול, חשוב להבין שהמקום המוכר, כבר לא כל כך בטוח. אחסון הנתונים “הקלאסי” בשרת המחשב עצמו נחשב כיום כמועד לפורענות. שיטה זו אינה מאובטחת ומאפשרת פריצות קלות ופונטנציאל ענק לאיבוד נתונים מסיבי.

היתרונות של שירותי ענן

ביטחון מידע – הנתונים נשמרים בשרת מפוקח ומגובים במספר שרתים נוספים. מקום, בכל זמן – שליטה מרחוק בנתונים וקבלת מידע על המתרחש בזמן אמת. חיסכון – אין צורך בהתקנה ותחזוק של מערכות IT יקרות, דבר שחוסך הרבה מאוד הוצאות. לפי מחקר של קרדיט סוויס  (“2019 Outlook. The Cloud Has Four Walls”), 90% מכלל עומסי העבודה יימצאו בתשתיות של ענן ציבורי, פרטי או משולב עד סוף 2021. עסק גדול או קטן, אופי טכנולוגי יותר או פחות – לנו זה לא משנה. אנחנו באפגריידטק נתאים עבורכם שירותי ענן המתאימים לחברה שלכם באופן אישי מדויק. נמצא עבורכם את הפתרון הפשוט שיקפיץ את העסק שלכם קדימה.

שירותי ענן מותאמים וייעודיים לעסקים

אנחנו באפגריידטק נעשה הכל כדי לתת לספק לכם שירותי מחשוב מהטובים ביותר ושירותי הענן הטובים ביותר והמתקדמים ביותר. אנחנו נשמח לתפור למידות של העסק שלכם את המערכת המחשוב המתאימה של שירותי ענן, שתקלע בול לצרכים ולרצונות שלכם.

יש לכם מידע רב שאותו תרצו לאחסן? אין בעיה, יש לכך פתרון. המשתמשים פרושים בכל קצוות תבל? ניתן לקשר ביניהם באמצעים טכנולוגיים. אתם חוששים שמא גורמים עוינים יסבו נזק למערכת? גם במקרה הזה, יש לכך פתרון. אנחנו באפגריידטק כבר יודעים מהם האתגרים המוכרים ופועלים על מנת לתת להם כיסוי.

מחשוב ענן משתלט על תעשיית ה IT

החברה שלנו הוקמה על ידי מיטב מהנדסי רשתות המחשבים, ואם תסכמו ביחד את שנות הניסיון של כל עובדנו, תקבלו לא פחות מ-60 שנה של טכנולוגיה והתמקצעות. אגב, באשר לשאלה מיהו הלקוח אשר יכול להרוויח משירותי ענן, נספר שתוכלו למצוא בין לקוחותינו מגוון גופים, מכל תחומי החיים.

החל מבתי ספר ומוסדות השכלה גבוהה ועד משרדים של עורכי דין ורואי חשבון. לכולם יש מה להרוויח מן השירותים אותם אנו מספקים. כיוון ההתפתחות החם ביותר בתעשיית ה – IT בתקופה האחרונה הוא המעבר ל”מחשוב ענן”. תחום זה הולך וצובר תאוצה מיום ליום וכבר בתקופה הקרובה יהפוך לגורם הדומיננטי השולט בתחום המחשוב הארגוני.

טכנולוגיית הענן

על הענן ודאי כבר שמענו כולנו. רבים מאיתנו מודים בפה מלא שאנחנו לא מבינים עד הסוף במה מדובר, אך ברור לנו שמדובר בטכנולוגיה שהופכת את המידע לעניין לא מוחשי שנמצא סביב. בעבור ארגונים טכנולוגיים לכל דבר, מדובר בהתקדמות טבעית לחלוטין ואלו כבר שילבו בהצלחה את טכנולוגיית הענן והטמיעו אותה בארגון. כעץ, גם שאר העסקים רוצים, ובצדק.

אפשר להגיד שהגענו לזמן הענן. רבים הם העסקים שיכולים לקטוף את הפירות על שילוב הענן והטמעתו. כמו כל טכנולוגיה, קשה בהתחלה להתממשק, אולם אחרי שעושים זאת – קל לשמוח. ראשית, מדובר בחסכון בזמן. אנחנו לא צריכים להסביר לכם ש – Time is money. אתם תוכלו לקבל שליטה מרחוק על הנעשה בארגון, ולקבל עוד ועוד אינפורמציה על העובדים ומה שהם עושים בכל רגע.

יותר מזה – אם המתחרים שלכם עדיין לא יישמו את טכנולוגיית הענן וערם העבירו את מרכז הכובד שלהם לשירותי ענן, זה הזמן שלכם לצבור יתרון על פניהם. גם למחשבים לקח זמן לפרוץ ברמה הארגונית. גם לפרסומות בדיגיטל וגם לרשתות החברתיות, אולם לבסוף המהפכה הושלמה. למה שלא תקדימו את זמנכם?

שירותי ענן פרטי וציבורי

חברת UpgradeTech הינה חלוצה בתחום הטמעת פתרונות מחשוב ענן אצל לקוחותיה. החברה מציעה מגוון פתרונות של שירותי ענן הן בתצורה של “ענן פרטי “(Private Cloud) והן בתצורה של “ענן ציבורי” (Public Cloud) ו”ענן היברידי” (Hybrid Cloud) המשלב בין שתי התצורות הקודמות.

UpgradeTech מספקת פתרונות ענן הן על גבי תשתית קניינית משלה והן בהתבסס על שרותי אירוח (Hosts) של חברות מובילות בתחום זה: מיקרוסופט עם פתרונות הענן המקיפים שלה Windows Azure ו – Office 365 דוגמת Hosted Exchange, SQL ועוד, חברת Atera Networks עם מגוון פתרונות הענן שלה בתחום הגיבוי, הדואר האלקטרוני וכו’.

בדיוק רווחית, חוסכת זמן, טכנולוגית ומקדימה את זמנה – למה שלא תטמיעו מערכת של שירותי ענן כבר עכשיו? כמובן שהשאיפה שלכם היא שהטמעת המערכת עדיין ישאיר אותה ידידותי ככל הניתן. שגם העובדים הפחות טכנולוגיים יידעו להשתמש בה. היו סמוכים ובטוחים – זוהי גם המטרה שלנו. כמובן שתוכלו להיעזר בשלל השירותים שלנו ב – UPGRADE TECH. הסתבכתם? משהו לא ברור או לא עובד? תנו לנו לסייע לכם.

אחסון מידע בחוות שרתים

אחד השירותים המשמעותיים הינו חוות שרתים. זה המקום בו המידע שלכם מאוחסן, כמובן בצורה הזהירה ביותר והטכנולוגית ביותר. אתם יכולים להיות רגועים כאשר המידע שלכם שם. מעבר לזה – שירותי ענן נחשבים למוגנים ובטוחים במיוחד. אנחנו לא צריכים לספר לכם שהיו דברים מעולם. עסק אחד שרצה להתנכל לעסק אחר ופרץ לו למערכת. ההשלכות היו הרסניות.

אנחנו נעשה מעל ומעבר כדי למנוע את זה, ולשמור את המידע הקריטי שלכם זמין רק לאנשים המורשים לכך. מעבר לזה, מובן לנו שלכל עסק יש DNA משלו. יש עסקים גדולים ויש עסקים קטנים. יש עסקים בעלי אופי טכנולוגי ויש כאלו שפחות. נשמח להתאים לכם את החליפה בשבילכם בתפירה אישית. החל משרת וירטואלי שיאחסן לכם את כל המידע הקריטי ותומר בכלים הדיגיטליים שלכם ועד ענן פרטי שכל כולו שלכם – אנחנו נתאים לכם את הפתרון שיצעיד את העסק שלכם קדימה.